Під ОП провели мітинг противники “формули Штайнмаєра” (відео)

Під ОП велика кількість мітингувальників вимагали перегляду курсу щодо надання особливого статусу Донбасу та узаконення бандформувань

Тисячі активістів скандували гасла та вимагали від Президента Володимира Зеленського відповісти на їх заклики, але він до них так і не вийшов, передає кореспондент Наразі.Медіа.

Розпочавши мітинг на Майдані Незалежності, активісти пізніше піднялись на Банкову до Офісу Президента, аби під вікнами закладу озвучити свої вимоги.

За даними організаторів, людей було від 7 до 10 тис., всі мітингувальники не змогли поміститись на площі перед будівлею, колона простягнулася на вулицю Інститутську. Вони скандували гасла, співали пісень і розгортали банери.

Проте Президент України Володимир Зеленський до них так і не вийшов.

Правоохоронці, які слідкували за правопорядком, назвати точну кількість учасників акції не змогли, але відзначили, що акція була мирною і пройшла без порушень.

1 жовтня під Офісом Президента на акцію протесту зібралося сотні людей,зокрема, представники різних політичних та громадських формувань — “Нацкорпус”, “Нацдружини”, ВО “Свобода”.

Раніше Нараз.Медіа повідомляв, що українська сторона відповіла на лист спецпредставника ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартіна Сайдіка, що погоджує текст формули Штайнмайєра.