Зеленський доручив спростити переміщення товарів на окуповану територію

В указі також йдеться про відновлення мосту в Станиці Луганській до 27 листопада

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду відпрацювати питання щодо спрощення в’їзду осіб та переміщення товарів на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. Про це йдеться в указі №738/2019 від 7 жовтня, опублікованому на сайті Офісу президента України. 

Зокрема Кабінет міністрів має унормувати питання облаштування, утримання та функціонування КПВВ на “яких здійснюються заходи контролю в’їзду/виїзду осіб, транспортних засобів та товарів, які переміщуються на тимчасово окуповані території та з таких територій”. Зеленський також зобов’язав опрацювавши питання щодо доцільності здійснення функцій з облаштування, утримання та обслуговування таких КПВВ визначеним центральним органом виконавчої влади.

Окрім того, уряд повинен опрацювати питання щодо “спрощення в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів із таких територій”. В указі також йде мова про організацію на КПВВ надання медичної, допомоги у пересуванні особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення.

Також Зеленський доручив Генштабу ЗСУ та Луганській ОДА невідкладно вжити заходів щодо відновлення до 27 листопада 2019 року мосту в Станиці Луганській, а також облаштувати КПВВ “Станиця Луганська”.