Нардеп оприлюднив інформацію про вплив США на НАБУ

У наданих документах йдеться про те, що перший заступник директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углава надавав посольству США секретну інформацію

Народний депутат Андрій Деркач, який є ініціатором кримінальної справи про втручання у вибори США, оприлюднив документи, з яких випливає, що із НАБУ відбувався витік інформації, яка негативно вплинула на хід подій в Україні та США .Про це повідомляє інформаційне агенство “Інтерфакс-Україна”.

“Буде оприлюднена переписка співробітників НАБУ і співробітників посольства США за кілька років, яка є у матеріалах справи за статею 111 ККУ державна зрада, а також документи в рамках 6 кримінальних проваджень щодо компанії “Burisma”, де фігурує екс-віце-президент США Джо Байден та його син Хантер…

Перший заступник директора НАБУ Гізо Углава через свою помічницю Поліну Чиж довгий час надавав посольству США інформацію, яка впливала на події в Україні і США. НАБУ зливала інформацію співробітникам посольства США і координувала свої дії щодо низки резонансних справ” – повідомив Деркач.

За словами Деркача, ці документи свідчать про підконтрольність НАБУ окремому представнику дипмісії посольства США, про тиск посольства США з 2016 по 2018 рр. на правоохоронців України, про втручання правоохоронців і держчиновників України на вибори США у 2016 році, а також про можливі корупційні дії Байдена та його сина Хантера. 

Також Деркач заявив, що у нього є документи про тиск на екс-генпрокурора Віктора Шокіна в рамках розслідування справи щодо компанії “Burisma”.

Нардеп запевнив, що документи отримав від журналістів-розслідувачів, які непокояться за свою безпеку та життя.

Нагадаємо, що Трамп має намір оголосити імпічмент Пелосі за державну зраду.