Президент Зеленський: роль, яку можна зіграти й краще

Все, що потрібно знати про президента України він сказав сам в бесіді з представниками ветеранського руху: “Я – не лох”


Ясна річ президент – не лох. Щоб бути президентом, потрібно мати певні видатні якості: неймовірну волю до влади, яка підживлює день у день; вроджене почуття величі, із ще більш сильнішим бажанням її реалізації; або ж банально вміти торгувати в кінці кінців.

Всього цього у президента України Володимира Зеленського немає. Він, звичайно ж не лох, він – хороший актор. Людина, яка змінює ролі, маски й образи та грає роль “простого пацана”, якого ви щодня бачимо з пачкою сухариків і пляшкою пива десь біля найближчого цілодобового магазину.

Більшість наших сучасників не хочуть бачити президента, який розумніший за них. Тому обирають простого,зрозумілого і цілком звичного Володю. Як від простого пацана “за мир” (всюди додавайте закінчення “за мир”) можна очікувати підступу?! Закінчимо війну нашвидкуруч, швиденько діджиталізуємося, всім догодимо, себе не скривдимо і … вуаля! Секрет успішної компанії готовий.

Але не так сталося, як гадалося і “простий пацан” Володя (не забувайте приставці “за мир”) і його команда, дають мало-помалу задню.

От саме зараз мова йде про відведення військ на Донбасі, а по суті – капітуляції. Після всеукраїнських протестів, коли на вулиці вийшли несподівано багато людей, пафос капітулянтів почав розсіюватися, як smoke on the water. Зеленський приїхав на фронт і замість того, щоб хоча б зіграти красиво свою роль – іншого не варто й очікувати – він почав грати свою роль некрасиво і по-хамськи. У результаті отримав у відповідь шквал обурення від соцмереж і шанованого ним діджатал-світу.
І тільки самотні жителі ботоферм потроху намагаються врятувати ситуацію… Станіславський сказав би: “Не вірю!”

Олег Хіора спеціально для “Наразі.Медіа”