Рейс у Золоте та “пасажир” Зеленський

26 жовтня Президент України Володимир Зеленський відвідав прифронтове селище Золоте-4 на Луганщині, де за Мінськими домовленостями має відбутися розведення військ з обох сторін фронту

Очільник держави заявив, що місцеві жителі повідомили про озброєних людей на околицях Золотого. Цими людьми виявилися ветерани “Азову” та інші добровольці з власною легальною зброєю.

Так, у телеграм-каналі “Останній блок-пост” з’явилося відео візиту Зеленського в Золоте. На ньому зафіксовано розмову президента з одним з добровольців, який пропонував главі держави зустрітися з людьми, які виходили на акції протесту проти “формули Штайнмайера”.

На що Зеленський заявив, що він не отримував ніяких пропозицій про зустріч: “Які люди? Прізвища ти мені можеш сказати? Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь”.  “Я – нормальний абсолютно пасажир, і ми їдемо в одному поїзді під назвою “Україна””, – також сказав очільник держави.

На такі репліки президента одразу ж відреагували у соцмережах.

Колишній в’язень Кремля Олег Сєнцов пише у себе на Facebook-сторінці:

“Переглянув учорашнє гучне відео стендапу із серії #янелох. У результаті: сором за президента і гордість за добровольця. Не пишу про військових, тому що не відчуваю на це морального права, адже не був на війні. Хочеться лише сказати їм спасибі за те, що у нас усе ще є своя країна”.

Крім того виявилося, що учителі з Луганщини, які просили його відвести війська  в 2014 звали Путіна і агітували за Росію.

Результат пошуку зображень за запитом учителя в золотом"

От що пише користувач Twitter під ніком Himikus:

«Як уже цей бл … цирк задовбав! Актор, який грає роль президента, вирішує нашу долю, долю країни з акторами, які грають роль вчителів », – з гіркотою зазначив він і опублікував яскраве фото, яке говорить сама за себе. А згідно сервісу Opendatabot, який моніторить данні по реєстрації всіх українських держустанов відомо, що такої школи вже не існує.

Зеленского обвинили во встрече с подставными учителями в Золотом, глава Луганской ОГА Гайдай опроверг обвинения 03

Учора ввечері стало відомо, що ветерани зі зброєю були вивезені у супроводі поліції з Золотого-4.

“У Золотому-4 та Катеринівці працює 6 патрулів Нацполіції, а також пункт НПУ для прийому громадян. Відповідно до рішення керівництва ООС, для забезпечення публічного порядку та безпеки туди буде направлена Нацгвардія. Громадяни можуть почуватися у безпеці”, – сказав заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

Виходячи з такої поведінки Володимира Зеленського, одразу ж виникають асоціації з президентом Білорусі Олександром Лукашенко, який дозволяє собі панібратське спілкування та простакувате поводження.

Крім того, Лукашенко колись заявляв, що Білорусь  IT-держава, що дуже нагадує “діджиталізацію” Зеленського.  Проте заявлена надсучасна держава Лукашена в результаті виявилась фейком, з немитими коровами та нібито дарованими автомобілями Тесла. Тому залишається тільки сподіватися, що президент України не зайде так далеко копіюючи одіозного білоруського очільника.