Ліга чемпіонів: голепад у Лондоні та вольова перемога Борусії

У вівторок відбулися матчі 4-го туру групового раунду.

У Лізі чемпіонів команди з груп E, F, G и H провели мачті чергового туру, повідомляє “Наразі.Медіа”.

Центральним матчем туру букмекери вважали протистояння лондонського “Челсі” та амстердамського “Аяксу”. І не помилилися. На двох команди забили 8 м’ячів. З них – 2 пенальті та 2 автоголи.

Першими забили гості. В дебюті зустрічі автоголом відкрив рахунок (3 хвилина) Абрахам, 0:1 “Аякс” повів в рахунку. За дві хвилини господарі відповіли влучним пострілом з пенальті Жоржиньйо. За 15 хвилин Промес знову виві гостей вперед. А до перерви гості ще й зуміли закріпити перевагу завдяку черговому автоголу “Челсі”, щоправда, цього разу “відзначився” Аррісабалага. На перерву команди пішли за рахунку 1:3.

AMSTERDAM, NETHERLANDS – OCTOBER 23: Michy Batshuayi of Chelsea celebrates with teammates after scoring his team’s first goal during the UEFA Champions League group H match between AFC Ajax and Chelsea FC at Amsterdam Arena on October 23, 2019 in Amsterdam, Netherlands. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

На 55-ій хвилині ван де Бек зробив рахунок непристойним для господарів і забив четвертий м’яч у ворота “аристократів”. Та “Челсі” спромоглося на камбек. Гол Аспілікуети, ще один влучний удар з пенальті Жоржинйьо та гол Джеймса відновили рівновагу. 4:4 – феєричний голепад у Лодноні.

У групі F видалися теж досить цікаві поєдинки. Як “Барселона” не намагалася забити “Славії” на Камп Ноу, празькому клубу все ж вдалося вибороти пункт у Каталонії.

Інший матч цієї ж групи видався щедрим на голи. Міланський “Інтер” завітав в гості до “Борусії” (Дортмунд). В першому таймі гості забили два сухі м’ячі, але після перерви жовто-чорним вдалося спочатку зрівняти рахунок. А завдяки переможному голу Хакімі, на 77 хвилині “Борусії” вдалося здобути 3 очки.

Ліон – Бенфика – 3:1

Сьогодні ж відбудуться матчі 4-го туру. Донецький “Шахтар” у Загребі зіграє проти “Динамо”.