Порошенко почав переписувати свій бізнес на сина

ЗМІ повідомляють, що Порошенко переоформлює “Roshen” на сина

П’ятий президент України Петро Порошенко почав процес переоформлення кондитерського бізнесу на старшого сина Олексія. Про це повідомляє “УНІАН”.

Як з’ясував Центр протидії корупції, у відкритому реєстрі національних громадських діячів з’явилась інформація про зміну бенефіціарного власника компанії ТОВ “Центрально-Європейська кондитерська компанія” (ЦЕКК). Станом на 6 листопада ним є Олексій Порошенко.

Дані підтверджує і Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. У ньому вказано, що контроль над компанією перейшов до Порошенка-молодшого у результаті отримання корпоративних прав на нідерландську Roshen Europe B. V., що володіє 85% ЦЕКК.

У Roshen опубліковану інформацію не стали заперечувати, але зауважили, що про причини зміни власника відомо тільки бенефіціарам, пише Новое время. ЦЕКК – одна з головних компаній у структурі корпорації Roshen та є засновником низки інших підприємств.

Водночас бенефіціарний власник почав змінюватися і на підприємствах засновництва ЦЕКК: ТОВ “Рошен де люкс”, ТОВ “КК Рошен”, ТОВ “Рошен-Волинь”, ТОВ “Рошен Світ” та інші, які донедавна декларував п’ятий президент. Петро Порошенка залишається бенефіціарним власником низки інших підконтрольних ЦЕКК підприємств.