“Тітушки” викидали мешканців київського гуртожитку (оновлено)

У КМДА заявляють, що є рішення суду про примусове виселення людей з будівлі, що знаходиться в приватній власності

Жителів столичного гуртожитку в пер. Польовому вранці намагалися виселити з будинку. Як передає кореспондент Наразі.Медіа, про це заявив ряд депутатів Київради під час сьогоднішнього засідання.

Депутати звернулися до мера Віталію Кличку з проханням терміново втрутитися в ситуацію. Вони розповіли, що людей силою намагалися виселити люди в формі, і тому відбулися зіткнення.

Кличко з сесійної зали подзвонив керівництву столичної поліції з тим, щоб ті забезпечили правопорядок і не допустили силових протистоянь в гуртожитку. Присутній в сесійній залі перший заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що гуртожиток є приватною власністю компанії-забудовника, і в ньому живуть її співробітники. Він нагадав, що ця ситуація триває вже кілька років.

За словами Поворозника, людям було запропоновано переселитися в інший гуртожиток на вул. Туполєва. З цієї нагоди неодноразово проводилися зустрічі з жителями на рівні заступників, депутатського корпусу, в тому числі, з виїздами на місце.

Будинок на Польовій непридатний для проживання. У ньому не можна запустити тепло – є проблеми з опаленням, і, зокрема, з електрикою. І буквально сьогодні: вже є рішення суду, яке дозволило виконавчій службі на замовлення приватного підприємства, яке володіє цією власністю, переселити людей з провулка Польового на вул. Туполєва“, – заявив Поворозник.

Кличко через кілька хвилин повідомив депутатам, що за інформацією керівника київської поліції, “люди, які захопили приміщення, затримані“.

Конфлікту зараз на місці немає. Все врегульовано. І на майбутнє, я переконаний, що ситуації повинні вирішуватися виключно за круглим столом, будемо ще раз звертатися до власників цього приміщення, до жителям, і якщо потрібно буде, будемо зустрічатися в стінах мерії, щоб ці конфлікти врегулювати“, – сказав Кличко.

Вранці в соцмережі очевидці в групі “Гуртожиток г. Киев, ул. Польова, д. 19/8” оприлюднили відео, як люди в формі захопили гуртожиток і не пускають жителів в будівлю. На першому поверсі розбиті вікна і двері.