Політичні хованки: заступник Богдана непублічно зустрівся з Хорошковським, а помічник Зеленського – з Коломойським

Як заявляли в ОП, Валерій Хорошковський сьогодні виконує роль “консультанта” влади щодо питань розвитку української митниці

Заступник керівника Офісу президента (ОП) Андрій Смирнов непублічно приїздив до офісу бізнесмена та політика часів Віктора Януковича Валерія Хорошковського, йдеться у новому розслідуванні програми “Схеми: корупція в деталях”.

Ввечері 30 жовтня з ОП виїхав автомобіль Skoda Superb, зареєстрований на Держуправління справами, і приїхав до будівлі, де розташований офіс Хорошковського. Поруч із будівлею перебувало авто й самого експолітика. Із відомчої автівки вийшов Смирнов, його зустріли охоронці Хорошковського та провели до входу в будівлю через паркінг, зазначають журналісти.

Із відомчої автівки біля офісу Валерія Хорошковського вийшов заступник керівника ОП Андрій Смирнов

Далі автомобіль супроводу Хорошковського перекрив дорогу журналістам. Відомча автівка та кортеж Хорошковського залишили офіс за годину. У коментарі журналістам Смирнов повідомив, що помітив автівку “Схем”, й підтвердив перебування у будинку, де розташувався офіс Хорошковського. Однак відмовився коментувати, чи приїздив він на зустріч саме з колишнім політиком.

Своєю чергою Хорошковський уникнув прямої відповіді на запитання, але і не став спростовувати факту зустрічі з представником Офісу Володимира Зеленського. Він сказав, що є приватною особою й не мусить звітувати про свої зустрічі.

Також “Схеми” повідомили, що перший помічник президента Володимира Зеленського та його багаторічний бізнес-партнер і співвласник “Квартал 95” Сергій Шефір відвідував київський офіс олігарха Ігоря Коломойського. Про це йдеться в розслідуванні програми “Схеми”.

Як повідомляють журналісти, Шефір приїжджав в офіс Коломойського 28 жовтня пізно ввечері на службовому автомобілі Державного управління справами. Через годину після приїзду Шефіра, офісний центр залишив також кортеж, яким користується Коломойський.

Журналісти помітили, як з підземного паркінгу офісного приміщення виїхала Toyota Camry

У коментарі журналістам Шефір спочатку стверджував, що зустрічався там не з олігархом, а з іншою людиною. Шефір зазначив, що був там у справах студії “Квартал 95”, а не через питання діяльності президента Зеленського.

“Я не штатний працівник, я – позаштатний помічник президента, і залишаюся працювати ще в студії “Квартал 95″. Я працюю там. Рахуюся там. А як ви хотіли? Мені з чогось же жити треба. Треба зарплату отримувати”, – заявив він.

Пізніше Шефір все ж визнав, що в той вечір він зустрічався в офісі в центрі Києва саме з Коломойським.

Коломойський в коментарі журналістам не став визнавати, що перший помічник президента приїжджав саме до нього.

“Він до мене в офіс не приїжджав. Він приїжджав до товариша Міндіча. А я його зустрів у передпокої… Так, хвилина, “привіт-бувай”. Він приїжджав щодо питань “квартальних”. Я ж не веду ці питання. От вони там, наскільки я знаю, узгоджували плани на наступний рік. Пакет”, – розповів олігарх.