Обрано нового голову Інституту національної пам’яті, В’ятрович висловив незадоволення

Український інститут національної пам’яті очолив керівник освітніх програм Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” Антон Дробович

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду. Про що повідомив у “Telergram” народний депутат Олексій Гончаренко, присутній на засіданні.

Кабмін призначив Дробовича Антона головою Українського інституту національної пам’яті. Антон – доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету імені Драгоманова“, – вказав нардеп.

Володимир В’ятрович назвав призначення керівником Українського інституту національної пам’яті Антона Дробовича неправильним кадровим рішенням. Про це колишній керівник ІНП, нині народний депутат В’ятрович написав у своєму “Twitter”.

Антон Дробович – голова Українського інституту національної пам’яті. Чергове неправильне кадрове рішення уряду в гуманітарній політиці. Це вже не помилка, а розворот в інший бік. В національній пам‘яті може не лишитися місця для України та українців“, – написав він.

Раніше В’ятровича звільнили з поста голови Інституту нацпам’яті , натомість екскерівник пройшов до Верховної Ради після складання мандату Ірини Луценко.